Monthly Archives: studeni 2019

Tribina „Ranjeni brakovi, obitelji i djeca…“

Župa Sv. Mihaela arkanđela u  Donjem Miholjcu organizirala je 25. studenoga 2019. tribinu pod nazivom Ranjeni brakovi, obitelji i djeca: kako uočiti, pratiti i liječiti najranjenije u zajednici. Predavač je bio mons. Pero Aračić, profesor u miru KBF-a u Đakovu, a predavanje … Continue reading

Posted in Župne obavijesti | Komentari isključeni za Tribina „Ranjeni brakovi, obitelji i djeca…“

Koncert povodom proslave 90 godina Mješovitog crkvenog zbora “Sveta Cecilija”

Koncert kojim je obilježen blagdan sv. Cecilije i 90 godina postojanja Župnog mješovitog pjevačkog zbora „Sv. Cecilija“ održan je 24. studenoga nakon večernje mise u župnoj crkvi Sv. Mihaela arkanđela u Donjem Miholjcu. Nastupila su četiri župna zbora.

Posted in Župne obavijesti | Komentari isključeni za Koncert povodom proslave 90 godina Mješovitog crkvenog zbora “Sveta Cecilija”

Proslava sv. Ceclije

U petak 22. studenog 2019. godine na blagdan sv. Cecilije u župnoj crkvi sv. Mihaela arkađela pjevači župe su molitvom Večernje i svetom misom proslavili svoju zaštitnicu svetu Ceciliju.

Posted in Župne obavijesti | Komentari isključeni za Proslava sv. Ceclije

NEDJELJA BRAČNIH JUBILEJA

U nedjelju 17. studenog na svetoj Misu u 11.00 sati obilježena je Nedjelja bračnih jubileja. Euharistijsko slavlje predvodio je preč. Josip Antolović, župnik. Nakon obnove ženidbenih zavjeta, župnik im je uručio uspomene za njihovu obljetnicu ženidbe.

Posted in Župne obavijesti | Komentari isključeni za NEDJELJA BRAČNIH JUBILEJA

Euharistijsko bdijenje

U noći uoči svetkovine Svi Sveti održano je Euharistijsko bdijenje od 20.00-22.00 sata. Klanjanje je predvodio župni vikar vlč. Luka Ivković. Prvi dio Euharistijskog bdijenja do 21.00 sat pjesmom je animirao zbor mladih “Agape”, dok je drugi dio do 22.00 … Continue reading

Posted in Župne obavijesti | Komentari isključeni za Euharistijsko bdijenje