Misijska nedjelja u našoj župi

Misijska nedjelja u Župi sv. Mihaela arkanđela u Donjem Miholjcu obilježena je kroz četiri euharistijska slavlja, prigodnim pjesmama, scenskim prikazom, prodajnom izložbom, novčanim prilozima, radio-emisijom i molitvom. Prigodni scenski prikaz izvela su djeca Osnovne škole ”August Harambašić” iz Donjeg Miholjca, koja  revno dolaze moliti krunicu u ovom mjesecu, a u tjednu prije Misijske nedjelje revno su prikupljala i novac za siromašnu djecu u misijama. Prije i poslije nedjeljnih svetih misa, Misijska skupina ove župe prodavala je razne rukotvorine, a svi novčani prilozi idu za misije. Ova župa financira školovanje 22 djece i potpomaže 54 obitelji. Treba reći da s. Petrinka Tuković, koja je govorila o radu Misijske skupine ove župe u radio-emisiji Slavonskog radija, već sedam godina vodi Misijsku skupinu koja puno radi i materijalno  pomaže misije, ali i širi misijsku svijest među vjernicima ove župe, kao i u okolnim mjestima.

This entry was posted in Župne obavijesti. Bookmark the permalink.

Comments are closed.