ZLATNA HARFA 2016.

Donji Miholjac je ponovno ugostitelj „Zlatne harfe“ koja se održala 7. svibnja 2016. Prvi dio bio je u crkvi Sv. Mihaela arkanđela.  Dječji župni zbor „Mir“ i zbor dječaka „Oca Teodozija“, iz Donjeg Miholjca ugostio je zbor „Maranatha“ iz Koške, zbor „Krijesnice“ iz Viljeva, zbor „Marijine zvjezdice“ iz Rakitovice i zbor „Mirjam“ iz Valpova. U organizaciji je sudjelovalo 13 mladih animatora i 14 djece viših razreda koji su ugostili zborove, dijelili im zakusku i vodili igre. Okupljanje je počelo u 9 h. U 10h bila je misa koja je trajala do 11h. Poslije  sv. mise bila je smotra zborova od 11 do 12h. Nakon smotre djeca su se dijelila u skupine za igre Tratinčice, Ljubičice, Đurđice, Tulipane i Ljiljane. Prije igara djeca su sa svojim skupinama išla po čips, sokić i kroasanu. U 12.30h počele su igre koje su potrajale jedan sat. U 1.30h dijelio se sladoled, a nakon sladoleda je bio ples. Poslije programa zborovi su mogli obići kulturne znamenitosti našega grada uz pratnju vodiča, ako su htjeli.

Paula Prološčić 7.c

This entry was posted in Župne obavijesti. Bookmark the permalink.

Comments are closed.