PRODAJNE AKCIJE MISIJSKE SKUPINE

Misijska skupina, predvođena s. Petrinkom, ovog je Došašća organizirala dvije prodajne akcije. Prva je bila na Drugu nedjelju Došašća, kada su ispred župne crkve u D. Miholjcu, te ispred filijalnih crkvi u Rakitovici i Golincima prodavali adventske vjenčiće. 

Spretne ruke marljivih žena isplele su preko 200 vjenčića i sve do jednog uspjele prodati istog dana. Na Treću nedjelju Došašća na istim mjestima prodavali su božićne kolače. Oko 40 žena iz D. Miholjca, Rakitovice i Golinaca uključilo se u pečenje kolača. Ispekle su preko 150 kilograma kolača i rasporedile ih u kutije težine oko pola kilograma a vjernici, želeći pomoći misijama, sve su pokupovali još nakon prijepodnevnih svetih misa.

This entry was posted in Župne obavijesti. Bookmark the permalink.

Comments are closed.