Sveti Nikola u Rakitovici i Donjem Miholjcu

U četvrtak 5. prosinca uoči svetog Nikole održana je priredba u mjesnom domu KUD-a “Josip Čoklić” u Rakitovici. Prigodni program u kojem su sudjelovala djeca područnoga vrtića u Rakitovici “Pinokio” i djeca područne Osnovne škole vodio je Nikola Sklizović u suradnji s učiteljima, odgojiteljima i predstavnicima Mjesnog odbora Rakitovica. Na priredbi se okupilo više od 120 djece s roditeljima.

Pohod svetog Nikole se nastavio te je na dan sv. Nikole biskupa 6. prosinca došao i u crkvu sv. Mihaela Arkanđela u Donjem Miholjcu. Prigodni program u kojem su sudjelovala djeca župe animirale su časne sestre sv. Križa uz pjevanje Dječjeg crkvenog zbora “Mir.” Na prigodnoj priredbi uz razne recitacije okupilo se više od 130 djece s roditeljima.

Sv. Nikola donio je poklone svoj okupljenoj djeci u Rakiovici i Donjem Miholjcu. Radost i veselje nije izostalo.

This entry was posted in Župne obavijesti. Bookmark the permalink.

Comments are closed.