Upaljena treća adventska svijeća

U subotu 14. prosinca predvođeni župnim vikarom Lukom Ivkovićem i župnikom prečasnim Josipom Antolovićem, upaljena je i treća adventska svijeća. Na početku su radosnim pjevanjem prvopričesnici razveselili sve okupljene vjernike. Nakon kratkog obraćanja župnig vikara Luke u kojem je naglasio da budemo radosna i otvorena srca za najradosniji kršćanski blagdan pjesmom su Boga slavili Zbor mladih Agape.

Svijeću je upalio Karlo Vrban, najredovitiji prvopričesnik na listopadskim pobožnostima. Nakon toga okupljeni su formirali procesiju i uputili se u crkvu gdje je župnik vlč. Josip Antolović predvodio molitvu. Nakon radosnog pjevanja i slavljenja Boga, svi okupljeni su se počastili čajem ispred župne kuće.

This entry was posted in Župne obavijesti. Bookmark the permalink.

Comments are closed.