Misijska skupina – adventske radosti

Misijska skupina priprema se za advent i Božić. Kroz zajednički rad i požrtvovnost, darivajući svoje vrijeme, pomažu djeci koja su u potrebi, posebice djeci u Africi i Brazilu.

Tako se svakog petka okupljaju u 15:00 sati u staroj dvorani župe kako bi zajedničkim radom mnogima danijeli radost, posebice u ovo nadolazeće blagdansko vrijeme.

U vremenu adventa i korizme okupljaju se i češće kako bi ostvarili plemeniti cilj.

Hvala svima koji doprinose radu misijske skupine župe sv. Mihaela Arkanđela, Donji Miholjac.

Pozivamo sve drage vjernike da se priključe Misijskoj skupini i tako doprinesu radosti mnogih.

Kao što je rečeno, sav prihod koji se skupi kroz prodaju adventskih vjenaca, božićnih aranžmana i drugih rukotvorina, ide za gladnu djecu u Africi i Brazilu, za njihovo školovanje.

Svi koji žele neka se javi voditeljici Misijske skupine, sestri Petrinki.
Mir i blagoslov.