Susret mladih i koncert duhovne glazbe

U nedjelju 22. prosinca 2019. godine na Četvrtu nedjelju došašća organiziran je susret mladih župe sv. Mihaela Arkanđela, Donji Miholjac. Nakon susreta u dvorani Župnog pastoralnog centra Ivan Vajda uslijedila je sveta Misa i koncert duhovne glazbe Alana Hržice u donjomiholjačkoj kinodvorani. Uz Alana pjevala je i Vanessa Miočić.

Na samom susretu Alan je iznio svjedočanstvo susreta s Isusom i svoje obraćenje. Uz postavaljenje pitanja, susret kao i svetu Misu svojim pjevanjem su uzveličali članovi Zbora mladih Agape. Uz Alana i župljanin Daniel Staklenac, član zajednice Vjera i svjetlo, je iznio svoje iskustvo živoga Boga. Na samom koncertu i Zbor mladih Agape je zajedno je s Alanom zapjevao nekoliko pjesama i još snažnije poslao poruku svim slušateljima da je Bog velik i da dolazi da spasi nas.

This entry was posted in Župne obavijesti. Bookmark the permalink.

Comments are closed.