Humanitarni koncert

U nedjelju 23. veljače u župnoj crkvi sv. Mihaela Arkanđela u Donjem Miholjcu na inicijativu Župnog zbora mladih „Agape“ održat će se humanitarni koncert za Tihanu Šorman pod geslom: „Što god učiniste jednom od ove moje najmanje braće, meni učiniste!“ (Mk 25, 45).

Koncert počinje poslije večernje Svete misu u 19.00 sati. Na koncertu srcem pjevaju i sviraju: Župni zbor mladih „Agape“, Gradska limena glazba Donji Miholjac i Mješoviti zbor župe Rođenja Blažene Djevice Marije iz Podravske Moslavine.

Sav prihod koji se skupi na Svetoj misi i nakon koncerta ide za potrebe liječenja teško stradale Tihane iz Podravskih Podgajaca.

Svoje priloge možete dati tijekom cijeloga tjedan u škrabicu kod sv. Antuna na kojoj je naznačena namjena.
Pomozimo jedni drugima, i budimo podrška mladoj majci i njenom šestogodišnjem sinu. Zajedno smo jači.

This entry was posted in Župne obavijesti. Bookmark the permalink.

Comments are closed.