Tijelovska procesija 2020. godine

U četvrtak 11. lipnja 2020. godine na svetkovinu Tijela i Krvi Kristove (Tijelovo ili Brašančevo) u prijepodnevnim satima održane su Tijelovske procesije u filijalama župe sv. Mihaela arkanđela Golinci i Rakitovica dok je poslijepodnevnim satima održana u župi.

Uprocesiji su sudjelovali mnogi vjernici, ministranti, prvopričesnici, pjevači, časne sestre. Procesije na filijalama vodio je župni vikar vlč. Luka Ivković dok je u župi vodio župnik preč. Josip Antolović.

Ovim procesijama željelo se javno iskazati štovanje Presvetoga Tijela i Krvi Kristove te posvijestiti važnost i ovisnost o nebeskoj hrani za život vječni.

Fotografije: Helena Kusturić, Golinci
Margarita Sklizović, Rakitovica
Ivan Pavin, Donji Miholjac

This entry was posted in Župne obavijesti. Bookmark the permalink.

Comments are closed.